Image

Ambalaj sektöründe, oluklu karton, baskılı kağıt tabak-bardak ve bardak altlığı (dole) üretimi yapmaktadır. Sonat Ajans markasıyla 15 Eylül 1991 yılında 15000 metrekarelik alanda kurulmuş olup, orta ölçekli bir işletme olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Özelliklerimiz

Ne Yapabiliriz?

3D Baskı

3D Baskı

3D baskı, bilgisayar ortamında bulunan dijital dosyaların fiziksel objelere dönüştürülmesi işlemine verilen isimdir. 3D yazıcılar ile üretimin kısaltılmış hali olan 3D baskı için, öncelikle yazıcının üreteceği modeli elde etmemiz gerekir. Bu da 3D tasarımın dijital ortamda üretilmesiyle başlar. 

3D Baskı

Dijital Baskı

Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir.Dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapmanızı sağlayan birçok farklı yöntemden sadece biridir.

3D Baskı

Ofset Baskı

Ofset baskı, bir asrı aşkın bir süredir kullanılan ve hala en çok tercih edilen baskı tekniğidir. Binlerce materyale hızlı baskı yapma imkânı sağlar.Ofset baskı, kâğıt yüzeyine görüntü baskısı yapmak için kullanılan bir baskı tekniğidir. Kartvizitten dev reklam panosu broşürlerine kadar belirli gramajdaki ve boyuttaki birçok kâğıda veya benzeri materyale uygulanabilir

Bardak Altlığı Nerelerde Kullanılabilir?
  • Firmanızın tanıtımını yapmak.

  • Faaliyeti gereği bardak altlığı kullanan mekanlarda reklam amaçlı
  • Özel günler için hediye olarak
  • Davetiye olarak
  • Hatıra amaçlı
  • Düğün şekeri yerine hediye olarak
  • Partilerde süs eşyası olarak
  • Mobilyalarınız zemini çizmesin diye altlık olarak

Bardak Altlığı Nerelerde Kullanılabilir?

Son Gönderiler

Blog & Haber

Peçete Katlama Tarifleri

Peçete Katlama Tarifleri

Yemek pişirmek kadar sofraya sunum güzelliği kazandırmak da bir sanattır. Evinize özel misafirleriniz davetliyse hazırladığınız masadaki yemekler kadar sofranın görselliği de önemlidir

Kağıt Bardak Tüketiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kağıt Bardak Tüketiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tek kullanımlık ürünlerin tüketiminde alışkanlıkların dışında bilinçli müşteri olmak da oldukça önemlidir.