Hakkımızda

hakkimizda_18130.png
hakkimizda_396.png
hakkimizda_397.png

Hakkımızda

Ambalaj sektöründe, oluklu karton, baskılı kağıt tabak-bardak ve dole bardak altlığı üretimi yapmaktadır. Sonat Ajans markasıyla 15 Eylül 1991 yılında 15000 metrekarelik alanda orta ölçekli bir işletme olarak faaliyet başlamıştır. Taleplerinin artması, ihtiyaç çeşitliliğinin oluşması doğrultusunda kapasite ve faaliyet alanını genişletmiştir.

Tüketici ihtiyaçlarının hızlı ve güvenli karşılanabilmesi amacıyla üretim tesislerinde ileri teknolojik yatırımlarını gerçekleştirmiştir. Gelişen teknoloji ve alanında uzman personeliyle ambalaj sektöründe ülke ve dünya standartlarında kaliteli üretim yapan büyük ölçekli firmalar arasındaki yerini almıştır.

Günümüzde ihtiyaçların değişmesi ve bu alanda tüketimin artmasıyla birlikte 
baskılı kağıt bardak, bardak altlığı (dole) ve bardak kapağı gibi ürünlere öncelik vermektedir.

Tüm çalışanlarıyla birlikte, gelişmiş yüksek teknolojisi, kaliteli üretimi, tüketici memnuniyeti odaklı üretim yapmaktadır. İnsan ve çevre dostu üretim politikasıyla faaliyetlerine devam etmektedir. 
Sonat Ambalaj, yurt içi ve yurt dışı piyasalarda müşteri ağını genişletmiştir. Firmamız, yurtiçinde ambalaj ve paketleme ürünleri talep eden kamu kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca, ülkemizde bu alanda faaliyet gösteren dünya çapında önde gelen firmalara hizmet vermektedir. Bunun yanında ulusal birçok büyük işletmenin tedarik zincirine katkıda bulunmaktadır.

Profesyonel Yönetim Sistemi ile üretimin tüm aşamasında personelinin özverili çalışmalarıyla ve iddialı yükselişine devam etmektedir.